Prawdziwe życie jest jak ring bokserski

Historia o wielu splotach

Anna Wolf oddaje do rąk czytelników swoją najnowszą powieść “Ring” (https://www.taniaksiazka.pl/ring-anna-wolf-p-1535722.html), w której stawia głównie na wątek obyczajowy i sensacyjny. Carter, główny bohater, jest zawodowym bokserem, który właśnie przygotowuje się do najważniejszej walki w sezonie. Jego losy zostaną splecione z Alice, którą przypadkowo spotka i uratuje jej życie. W dodatku każde z nich na swój sposób będzie się potrzebować i nie będzie mogło o sobie zapomnieć.

Życie Alice nie wygląda ostatnio kolorowo. Nakryła swojego chłopaka na zdradzie, a ten, z racji iż poznajemy go jako mistrza manipulacji, robi wszystko, by to kobieta wyprowadziła się z ich wspólnie wynajmowanego mieszkania. Na odchodne dowiaduje się, że Alice jest w ciąży. I wtedy wybucha czystą złością, nakazując bohaterce natychmiastowe usunięcie dziecka. W odpowiedzi dostaje środkowy palec i brak adresu, pod którym mógłby spotkać swoją eks. Po drodze do swojego brata kobieta ulega wypadkowi samochodowemu. Nic z niego nie pamięta, poza przenikliwym spojrzeniem jakiegoś mężczyzny.

Ciekawe, co powiesz na to

Carter jest osobą, która ratuje Alice. Wzywa karetkę i nie może z nią zostać, bo spieszy się na ring, na którym ma właśnie zaprezentować się z jak najlepszej strony. Wygrana będzie oznaczała awans do kolejnej ligi. Nie ma nic ważniejszego dla Cartera. Okaże się jednak, że jego zdolności nie spodobają się osobom, które stawiają zakłady, bokser zostanie postrzelony podczas walki. Jego dalsza kariera stanie pod znakiem zapytania. I właśnie wtedy Alice po raz drugi pojawi się w jego życiu. Na dłużej.

Bohaterowie będą się docierać powoli. Każde z nich ma problemy z zaufaniem, byli zdradzeni i ich ostatnie związki były gorsze niż przypuszczali. Kolejnym problemem może jawić się to, że Alice nie zrezygnuje z bycia matką, więc potrzebuje u swego boku mężczyzny, który pokocha jej dziecko jak swoje własne. Wśród tylu problemów aż trudno uwierzyć, że z którejkolwiek strony czeka na nich szczęśliwe zakończenie. Tu dużą rolę odegrają postaci drugoplanowe – brat Alice i przyjaciele Cartera. Nie bez znaczenia będzie też to, że ich relacja nie będzie polegała na wyuzdanym seksie, a budowaniu relacji i wielu godzinach poświęconych na poznawaniu się. Teoretycznie brutalny sport, który uprawia Carter, to tylko jedna z części tego, kim jest. Jego wrażliwość i przede wszystkim potrzeba opiekowania się drugą osobą urzeka Alice od samego początku. Pytanie, czy to wystarczy, by mogli zaplanować ze sobą życie?