“Ring” – kolejny bestseller Anny Wolf

Twórczość Anny Wolf nie jest dla mnie niczym nowym. Znam jej książki i zawsze chętnie po nie sięgam. Tym razem dałam szansę jej nowości pt. “Ring” i muszę przyznać, że dawno już jej powieść mnie tak bardzo nie zaskoczyła. Czytałam ją i nie mogłam oderwać się nawet na chwilę. Przyzwyczaiłam się do wysokiego poziomu jej literatury, ale nie spodziewałam się, że może być jeszcze lepiej. Jeśli szukacie ciekawej pozycji na wakacyjny wyjazd, to jest to idealny wybór. Na pewno nie będziecie zawiedzeni. 

Czy boks jest najważniejszy w życiu?

Głównym bohaterem książki jest Carter Daring, który jest bokserem. W najbliższym czasie czekać go będzie bardzo trudne zadanie, jakim jest walka o tytuł mistrza świata. Marzył o tym niemal od dziecka, przez lata pracował ciężko, aby ten zamierzony cel osiągnąć. Pewnego dnia, kiedy wracał z treningu, był świadkiem wypadku samochodowego. Postanowił pomóc poszkodowanej i od tej pory jego życie zmieniło się o 180 stopni. Alice całkowicie zawróciła mu w głowie, a on już wiedział, że nie tylko boks będzie teraz jego życiowym celem, ale także zdobycie tej kobiety. Czy to się uda? Czy para ma szansę na udany związek? A może kobieta odrzuci jego osobę? Co tak naprawdę wydarzy się w życiu tych dwojga ludzi? Nie chcę zdradzać szczegółów dotyczących fabuły, dlatego zachęcam każdego do sięgnięcia po powieść i wyrobienia sobie własnej opinii na jej temat.

Literatura obyczajowa, czy zwykły romans?


Dawno nie czytałam takiego romansu, który porywałby od początku, intrygował, a potem nie dał o sobie zapomnieć. Całość czytało mi się bardzo przyjemnie i dość szybko, gdyż chciałam się dowiedzieć, jak zakończyła się historia tych dwojga. Autorka daje swoim czytelnikom świetnie napisaną historię miłosną, która nie przebiega ani banalnie, ani szablonowo. Fabuła jest tutaj spójna, przemyślana i bardzo logiczna. Akcja toczy się dość powoli, ale nie brakuje nagłych zwrotów, które nadają całości kolorytu. Bohaterowie są bardzo dokładnie wykreowani, z dbałością niemal o każdy szczegół. Są to postaci barwne, pełne emocji, własnego zdania i odrębnych cech charakteru. Czytelnik razem z nimi przeżywa wszelkie emocje, i te pozytywne i te negatywne. Książka została napisana bez jakiegoś zadęcia, nie jest też bardzo poważna, a wręcz przeciwnie, jest lekka, przyjemna i pełna humoru. Jeśli szukacie dla siebie książki, która sprawi, że uda się Wam odpocząć od codzienności, zrelaksować się i przeżyć przygodę, to “Ring” jest ku temu idealny. Na pewno nie pożałujcie swojego wyboru.